بازرگانی

اين دوره در آكادمي نوبل در قالب دوره اي سه ترمه با ديدگاه توانمندسازي زبان آموزان در عرصه بازرگاني و تجارت طراحي شده و با نتايجي درخشان در سال هاي اخير شاهد رضايتمندي كامل دانشجويان از ماحصل دوره بوده ايم.

اين دوره در سه ترم مكالمات بازرگاني، مكاتبات بازرگاني، و مذاكرات بازرگاني به صورت مجزا برگزار مي گردد كه زبان آموزان بسته به نياز مي توانند در يكي و يا هر سه دوره شركت نمايند.

در پايان دوره با حضور در آزمون جامع مدرك بين المللي BUSINESS ENGLISH MASTERY به زبان آموزان اعطا مي گردد.

جهت حضور در اين دوره سطح نسبي تسلط عمومي بر زبان انگليسي الزامي بوده و درصورتي كه زبان آموزي اين سطح را دارا نباشد مي تواند با حضور در دوره اي كوتاه در دپارتمان عمومي زبان نوبل به سطح مورد نظر رسيده و در دوره شركت نمايد.

اين دوره كه يكي از موثرترين روش هاي آموزش مكالمه زبان انگليسي مي باشد با متدي كاملا نوين و به ثبت رسيده به نام آكادمي نوبل در كوتاهترين زمان و با كيفيتي فوق العاده برتر نسبت به ساير دوره ها شما را به نقطه پايان زبان آموزي و تسلط مي رساند. جهت كسب هرگونه اطلاعات مي توانيد با هماهنگي قبلي با دفتر آكادمي در جلسه مشاوره و تعيين سطح تخصصي كاملاً رايگان شركت كرده و برنامه مدون آموزشي با توجه به نياز و بازه زماني مد نظرتان دريافت نماييد.

مشاوران نوبل با لبخند پذیرای شما هستند 🙂

[ult_buttons btn_title=”درخواست مشاوره رایگان” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwa.me%2F%2B989032884880″ btn_align=”ubtn-center” btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#014b36″ btn_bg_color_hover=”#33806a” btn_title_color_hover=”#ffffff” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” el_class=”nobel-btn”]