زبان اسپانیایی

آموزش آنلاین و حضوری زبان اسپانیایی

هدف اصلی دپارتمان زبان اسپانیایی آکادمی نوبل، ارائه آموزش باکیفیت این زبان در جهت مهاجرت و ادامه تحصیل، موفقیت در آزمون‌های سفارت و کسب مدارک بین‌المللی زبان اسپانیایی برای اخذ پذیرش و از همه مهم‌تر ارائه آموزش بهینه در زمینه مکالمه روان و تسلط کلامی و نوشتاری زبان‌آموزان می‌باشد.

آموزش زبان اسپانیایی

شیوه برگزاری دوره‌های زبان اسپانیایی در آکادمی نوبل:

آکادمی نوبل دوره‌های زبان اسپانیایی را بر اساس کتابهای PRISMA و در تمامی سطوح، از کاملا مبتدی تا کاملا پیشرفته توسط اساتید مجرب و تحصیل‌کرده در اسپانیا و فارغالتحصیلان رشتههای زبان و ادبیات اسپانیایی با سابقه تدریس درخشان و با بهره‌گیرى از بهترین و به‌روزترین مواد آموزشی، با کیفیت عالی برگزار مى‌نماید.

 

نظر به اینکه زبان‌آموزان ایرانی، آشنایی کمتری با زبان اسپانیایی در مقایسه با انگلیسی دارند و اکثراً از سطح بسیار مبتدی شروع به یادگیری این زبان می‌کنند و از آنجایى که برای زبان‌آموزان زبان اسپانیایی فقط در کلاس درس، ارتباط دوسویه مدرس-زبان‌آموز جهت آموزش این زبان فراهم است و از همه مهم‌تر اینکه ایجاد پایه زبانی قوی، امری خطیر در یادگیری موثر این زبان تا سطوح عالی است، به هدف ارائه آموزشی موثر، آموزش کل سطح A1 به صورت خصوصی و طی ۲۰ الی ۳۰ جلسه نود دقیقه‌ای ارائه می‌شود و پس از آن از سطح A2، آموزش هم به صورت خصوصی و هم گروهی (در کلاس‌های ۴ نفره) تا سطح پیشرفته C2 ادامه پیدا می‌کند.

کلاس‌ها در نوبل به هیچ وجه از ۴ نفر شلوغ‌تر نمی‌شوند تا آموزش، باکیفیت ارائه شده و تک‌تک زبان‌آموزان به مهارت مکالمه روان و سلیس دست یابند، با این وجود شهریه کلاس‌ها نسبت به هر کلاس گروهی پر جمعیت دیگر، بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.

کلاس‌ها در سانس‌های صبح و بعد از ظهر، به صورت سه جلسه در هفته، دو جلسه در هفته، هر روز هفته و یا فقط آخر هفته‌ها برگزار می‌گردد و زبان‌آموزان حق انتخاب زمان برگزاری کلاس را داشته و می‌توانند به دو شیوه حضوری یا آنلاین به نحو احسن از دوره آموزشی بهره‌مند شوند.

به جهت اطلاع از سانس‌ها و هزینه برگزاری کلاس‌ها می‌توانید با مشاورین آکادمی نوبل تماس حاصل نمایید و یا شماره تماس خود را در بخش مشاوره رایگان در پایین سایت درج کنید تا در اولین فرصت مشاورین نوبل با شما تماس بگیرند.

کلاس‌ها امکان برگزاری ١-٤ نفره برای کسانی که درخواست حضور در کلاس با اعضای خانواده و یا دوستان خود را داشته باشند فراهم است. همچنین امکان اعزام استاد به منزل و محل‌کار شما عزیزان نیز مهیا می‌باشد.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالات متداول

پاسخ به سوالات متداول

آیا مشاوره و تعیین سطح در نوبل هزینه دارد؟

خیر، جلسات مشاوره و تعیین سطح توسط سوپروایزرین متخصص آموزش زبان در آکادمی نوبل، به صورت کامل رایگان برگزار می‌گردد.

ساعات و سانس‌های برگزاری کلاس‌ها در نوبل چگونه هستند؟

کلاس‌ها در سانس‌های ۹۰ دقیقه‌ای از ۷ صبح تا ۱۰ شب برگزار می‌شوند. زبان‌آموزان عزیز پس از جلسه مشاوره و تعیین سطح امکان انتخاب روز و ساعات کلاس‌های خود را دارند.

کلاس‌ها چند روز در هفته هستند؟ آیا در نوبل کلاس‌های فشرده هم برگزار می‌گردد؟

بله، دوره‌های مختلف در نوبل به ۶ صورت زیر برگزار می‌گردد و زبان‌آموزان حق انتخاب دارند:

2 جلسه در هفته،

3 جلسه در هفته،

فشرده هر روز ۹۰ دقیقه،

فوق فشرده هر روز ۳ ساعت،

فقط آخر هفته‌ها و فقط یک جلسه در هفته.

کلاس‌ها در نوبل چند نفره هستند؟

آکادمی نوبل برای ارتقا کیفیت یادگیری و تسلط بر توانمندی‌های زبانی زبان‌آموزان، بر کم جمعیت بودن کلاس‌ها تاکید زیادی دارد و کلاس‌ها در نوبل ۱ الی ۴ نفره برگزار می‌گردد. هیچ کلاسی در نوبل از ۴ نفر شلوغ‌تر نمی‌شود.

با توجه به ۱ تا ۴ نفره بودن کلاس‌ها، شهریه‌ها در نوبل چگونه است؟

شهریه‌ها بسیار مقرون و به‌صرفه‌تر از هر نوع کلاس گروهی پرجمعیت دیگری هستند. جهت کسب اطلاع از شهریه‌ها با شماره‌های آکادمی تماس بگیرید و از مشاوران نوبل راهنمایی دقیق بگیرید.

سایر سوالات

سوالات عمومی

تاریخ استارت (آغاز) کلاس‌ها چه زمان‌هایی است؟

کلاس‌ها در تمامی دوره‌ها و سطوح، اول، دهم و بیستم هر ماه استارت دارند.

چرا دوره‌های آموزش آیلتس و سایر دوره‌های آزمون‌های بین‌المللی مثل تافل و PTE در نوبل، خاص و موفقیت‌آفرین هستند؟

زیرا زبان‌آموزان با توجه به سطح زبان، نمره هدف، بازه زمانی تا رسیدن به هدف و نقاط قوت و ضعف زبانی خود، دقیقا در کلاسی قرار می‌گیرند که با شرایط آن‌ها تطبیق داشته و در کلاس‌هایی هدایت شده و برنامه‌ریزی شده، دوره را به اتمام می‌رسانند.

به طور مثال، در نوبل دوره‌های آیلتس برای متقاضیان نمره ۶، ۶.۵، ۷، ۷.۵ و ۸ به صورت مجزا، با منابع تخصصی هر دوره و اساتید متخصص همان نمره به صورت نهایتا ۴ نفره برگزار می‌گردد تا زبان‌آموزان همگی در کوتاه‌ترین بازه زمانی ممکن به نمره هدف خود، با موفقیت دست یابند.

مشاوره رایگان …

سوالی دارید؟

اگر نیاز به مشاوره یا تعیین سطح رایگان دارید و یا قصد همکاری با آکادمی نوبل را دارید از طریق این فرم میتوانید اقدام نمائید.

در سریعترین زمان پاسخ خواهیم داد.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .