معرفی پنج فیلم عالی برای تقویت زبان انگلیسی

معرفی پنج فیلم عالی برای تقویت زبان انگلیسی


از روش‌های یکنواخت و کسل‌کننده یادگیری زبان انگلیسی خسته شده‌اید؟ تماشا کردن فیلم انگلیسی‌زبان، روشی بسیار عالی و موثر برای یادگیری زبان می‌باشد. از این طریق نه تنها می‌توانید به خودتان استراحتی بدهید بلکه عذاب وجدانی بابت درس نخواندن نیز نخواهید داشت. این روش علاوه بر اینکه به یادگیری تلفظ دقیق کلمات کمک می‌کند، در جهت یادگیری لهجه‌های مختلف نیز موثر است.

در این نوشته می‌خواهیم با چند فیلم عالی که به یادگیری زبان کمک می‌کنند، آشنا شویم.

 

فیلم ناتینگ هیل در زمینه یادگیری زبان انگلیسی بسیار مناسب است
فیلم ناتینگ هیل در زمینه یادگیری زبان انگلیسی بسیار مناسب است

 

فیلم‌ ناتینگ هیل (Notting Hil)

ناتینگ هیل فیلمی رمانتیک کمدی کلاسیک بریتانیایی با بازی جولیا رابرتس و هیو گرانت است. آنا اسکات، بازیگری آمریکایی است که جولیا رابرتس نقش او را ایفا می‌کند. او با مراجعه به کتابفروشی ویلیام تکر (هیو گرانت) زندگیش دگرگون می‌شود. ادامه این داستان را با عاشقانه‌های این دو نفر دنبال کنید که در تلاشند با وجود تجربه‌های بسیار متفاوت، رابطه‌ای احساسی و عاشقانه ایجاد کنند.

این فیلم در زمینه یادگیری زبان انگلیسی بسیار مناسب است، چرا که تفاوت‌های دو لهجه بریتانیایی و آمریکایی را نمایان می‌کند. می‌توانید با تماشای تیزر این فیلم تشخص دهید که آیا ناتینگ هیل، فیلمی متناسب با روحیه شما هست یا خیر.

 

به یادگیری زبان انگلیسی علاقه دارید؟ جهت ثبت مشاوره رایگان در آکادمی زبان نوبل کلیک کنید.

 

فیلم شیرشاه به هر دو صورت انیمیشن و لایو اکشن، برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار مناسب است
فیلم شیرشاه به هر دو صورت انیمیشن و لایو اکشن، برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار مناسب است

 

شیرشاه (The Lion King)

این فیلم به هر دو صورت انیمیشن و لایو اکشن، برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار مناسب است. حتما این فیلم را بارها به زبان مادری خود تماشا کرده‌اید و از جریانات آن آگاهی دارید. به شما پیشنهاد می‌کنیم این بار فیلم را بدون دوبله و یا زیرنویس تماشا کنید و ببینید چه میزان قادر به فهم دیالوگ‌های آن هستید. اگر هم تا به حال آن را تماشا نکرده‌اید، در اینجا خلاصه‌ای کوتاه از داستان فیلم آورده‌ایم.

موسافا، شیرشاه کنونی است که قرار است پس از بزرگ شدن فرزندش سیمبا، تخت پادشاهی را به او واگذار کند. اما برادر موسافا با نقشه تصاحب تاج و تخت، سیمبا را به یک ماجراجویی حماسی می‌فرستد که در آنجا سیمبا دوستان زیادی پیدا می‌کند و درس‌ها و تجربه‌هایش به او یاد می‌دهند که چگونه یک پادشاه باشد. با تماشای تیزر این فیلم صدای بازیگران معروف زیادی را خواهید شنید که فیلم شیر شاه را صداگذاری کرده‌ند.

 

مجموعه فیلم‌های اونجرز، داستان بسیار جذابی دارند که بیننده می‌تواند آن‌ها را به راحتی دنبال کند
مجموعه فیلم‌های اونجرز، داستان بسیار جذابی دارند که بیننده می‌تواند آن‌ها را به راحتی دنبال کند

 

اونجرز (The Avengers Movies)

تا به امروز 23 فیلم از مجموعه فیلم‌های ابرقهرمانی در دنیای سینمایی مارول تولید و اکران شده‌اند که نشان می‌دهد شما به منابع بسیاری برای یادگیری زبان انگلیسی دسترسی دارید. طرفدار هر کدام از فیلم‌های کاپیتان آمریکا، ثور، و یا پلنگ سیاه باشید تفاوتی نمی‌کند، چرا که همگی فیلم‌هایی فوق‌العاده برای یادگیری زبان هستند. از آنجا که سرعت در صحنه‌های این دسته فیلم‌ها بسیار بالا است و ممکن است از فهمیدن دیالوگ‌ها جا بمانید، بهتر است که زیرنویس را فعال کنید.

این قبیل فیلم‌ها، داستان بسیار روان و جذابی دارند که بیننده می‌تواند داستان فیلم را به راحتی دنبال کند. شما طرفدار کدام فیلم از مجموعه فیلم‌های انتقام‌جویان هستید؟

 

شغل ایتالیایی فیلمی در ژانر جنایی و سرقت می‌باشد
شغل ایتالیایی فیلمی در ژانر جنایی و سرقت می‌باشد

 

شغل ایتالیایی (The Italian Job)

شغل ایتالیایی یا کسب و کار ایتالیایی فیلمی در ژانر جنایی و سرقت می‌باشد. اولین نسخه فیلم شغل ایتالیایی  در سال 1969 به پرده سینما رفت و چندی بعد در سال 2003 نسخه جدیدی از آن فیلم با همان داستان، بازسازی شد. تعقیب و گریزهای هیجان انگیز و ماشین‌های سریع و… به جذابیت‌های این فیلم افزوده است.

داستان این فیلم به ماجرای سرقتی مسلحانه در ایتالیا توسط چارلی کراکر با بازیگری مایکل کین می‌پردازد که با دست‌کاری سیستم کنترل ترافیک شهر تورین و با استفاده از ترافیک بوجود آمده به انجام می‌رسد. در نسخه دوم این فیلم، مارک والبرگ نقش چارلی کراکر، کسی که گروهی از سارقان با مهارت‌های مختلف را برای انجام یک سرقت به بهترین شکل دور هم جمع کرد، بازی می‌کند.

هردو نسخه این فیلم، بازیگرانی تحسین‌برانگیز و صداگذاری عالی دارند. با دیدن تیزر هر دو نسخه 1969 و 2003، می‌توانید نسبت به تماشای هر کدام تصمیم‌گیری کنید.

 

جنگ ستارگان در یک کهکشان نامعلوم و در زمان‌های قدیم به تصویر کشیده شده‌است
جنگ ستارگان در یک کهکشان نامعلوم و در زمان‌های قدیم به تصویر کشیده شده‌است

 

استار وارز (Star Wars)

آخرین پیشنهاد ما به شما یک مجموعه فیلم دیگری به نام جنگ ستارگان در رده فیلم‌های علمی تخیلی است. در این مجموعه، سه‌گانه اصلی یعنی قسمت‌های چهارم، پنجم و ششم، طرفداران بسیاری پیدا کرد. سه‌گانه پیش‌درآمد، مخاطبان جدیدی به این مجموعه اضافه کرد و نهایتا سه‌گانه دنباله، بیننگان دیگری نیز به سمت خود کشید.

به احتمال زیاد داستان این مجموعه فیلم را از قبل می‌دانید. اما اگر تا به حال آن‌ها را تماشا نکرده‌اید باید بگوییم که جنگ ستارگان در یک کهکشان نامعلوم، در یک نقطه نامشخص و در زمان‌های قدیم به تصویر کشیده شده‌است. در اینجا می‌توانید تیزر اولین فیلم از این مجموعه با نام امیدی تازه که در سال 1977 تولید شده است را ببینید.

با خیال راحت و بدون هیچ عذاب وجدان نسبت به از دست دادن زمان برای یادگیری، به تماشای فیلم‌های انگلیسی‌زبان بپردازید و درصورتی که می‌خواهید نسبت به پیشرفت سطح زبان خود آگاه شوید، از مشاوره رایگان نوبل کمک بگیرید.

 

آموزش آنلاین زبان, مکالمه زبان انگلیسی, کلاس زبان شهرک غرب, آموزشگاه زبان انگلیسی شهرک غرب, خانه آیلتس غرب تهران, تدریس خصوصی زبان غرب تهران, آموزش زبان انگلیسی غرب تهران, آکادمی زبان نوبل

There is nothing to show here!
Slider with alias brush-up not found.
There is nothing to show here!
Slider with alias brushup-mobil not found.